Amazon udostępnia nową aktualizację dla Kindle

Utworzono: 07 kwiecień 2024, 09:04 Autor :  
Amazon kontynuuje rozwój swoich czytników Kindle, wprowadzając aktualizację oprogramowania do wersji 5.16.8. Ta najnowsza aktualizacja przynosi ze sobą dwie interesujące funkcje, które mogą znacząco poprawić komfort użytkowania urządzeń.

Pierwszą z nowości jest opcja “Sleep timer”, która pozwala użytkownikom ustawić czas, po którym czytnik przejdzie w tryb uśpienia lub wyłączy ekran. Domyślnie ustawiony jest na 10 minut, ale można go dostosować do własnych potrzeb, wybierając wartości od 5 minut do godziny.

Druga nowość to wprowadzenie filtrów w wyszukiwarce książek. Użytkownicy mogą teraz łatwiej segregować treści, wybierając między zakupionymi w Amazonie książkami a dokumentami wgranymi własnoręcznie. Filtr aktywujemy klikając w ikonkę z suwaczkami, co ułatwia dotarcie do poszukiwanej książki wśród dużej ilości różnorodnych treści.

Pliki z aktualizacjami można standardowo pobierać ze stron Amazonu.

Źródło: Świat CzytnikówKomentarze::DISQUS_COMMENTS 243 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...