Amazon będzie dostarczał zakupy do bagażnika auta klienta

Utworzono: 29 kwiecień 2018, 20:04 Autor :  
W zeszłym roku pisaliśmy o nowym pomyśle Amazona na rozwiązanie problemu nieobecności klienta podczas wizyty kuriera z zakupami - wykorzystaniu inteligentnych zamków i kamer, aby zdalnie otworzyć mu drzwi. Teraz firma ma kolejne rozwiązanie tego typu.

Mianowicie chodzi o otwarcie kurierowi bagażnika naszego samochodu. Wystarczy połączyć swoje auto z aplikacją Amazon Key (obecnie wspierane są samochody od Chevroleta, Buicka, GMC, Cadillaca lub Volvo wyprodukowane w 2015 roku lub później) i wybrać je jako metodę dostawy. Gdy tylko kurier załaduje towar do bagażnika, otrzymamy odpowiednie powiadomienie.

Niewątpliwie jest to lepsza opcja, niż wpuszczanie zupełnie obcego człowieka do pustego mieszkania, choć zapewne też nie wszystkim się spodoba.

Źródło: Android Police

Tag :


Komentarze::DISQUS_COMMENTS 428 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...