OnePlus Watch ...

Długo oczekiwany przez wielu ...

Apple odświeża ...

Podczas prezentacji w tym ...

xCloud będzie też ...

Obecnie usługa streamingu ...

Oculus zapowiada ...

Niemal od premiery pierwszych ...

Gry i aplikacje ze ...

Do tej pory aplikacje i gry ...

NVIDIA zapowiada ...

Mamy już dość prężnie ...

Google kończy z ...

Od kilku lat Google oferowało ...

Logitech oficjalnie ...

Już od paru lat fani rodziny ...

Mozilla kończy ...

W dawnych czasach Mozilla ...

Cinkciarz będzie ...

Poczta Polska nie cieszy się ...

Apple oficjalnie ...

Od tygodni w sieci krążyły ...

Xiaomi ...

W mijającym tygodniu Xiaomi ...

Stadia doczekała się darmowych dem gier w chmurze

Utworzono: 25 październik 2020, 07:10 Autor :  
Jedną z zalet grania w chmurze jest brak konieczności pobierania oraz instalowania gier - klikamy i niemal od razu trafiamy do gry. Świetnie nadaje się to do zapoznawania z testowymi wersjami gier, co też chce wykorzystać Google.

Jak informuje redakcja portalu The Verge, w mijającym tygodniu Google udostępniło demo gry Pac-Man Mega Tunnel Battle, a kolejne są już w kolejce. Można w nie grać przez tydzień i nie wymaga to żadnych płatności - trzeba jednak założyć konto w usłudze.

Jest to dobry sposób na przetestowanie usługi streamingu gier z chmury, choć Google raczej nie może wykazać się mocą swoich serwerów w grze typu Pac-Man. Pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłości pojawią się dema bardziej wymagających gier.

Oczywiście w Polsce cały czas nie możemy oficjalnie korzystać ze Stadii i to samo dotyczy dem gier (zobaczymy komunikat o niewspieranym kraju).Komentarze::DISQUS_COMMENTS 734 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...