Wyciekły zdjęcia pierwszego zegarka od Google

Utworzono: 24 kwiecień 2022, 14:04 Autor :  
Wzorem niefrasobliwego pracownika Apple, który lata temu zostawił w barze prototyp iPhone’a 4 ujawniając w ten sposób zupełnie nowy wygląd smartfona, tak tym razem pracownik Google zostawił prototyp Pixel Watcha w restauracji.

Tam znalazł go czytelnik serwisu Android Central, dzięki czemu możemy teraz oglądać zdjęcia urządzenia (więcej znajdziecie u źródła). Pierwsza zła wiadomość - zegarek zdaje się korzystać z własnego systemu zaczepiania pasków (a ten załączony wygląda jak kopia domyślnych pasków z Apple Watcha).

Ponieważ urządzenia Google są raczej niszowe, oznacza to zapewne, że trzeba będzie liczyć na adaptery do standardowych zaczepów, bo wybór pasków przystosowanych do Pixel Watcha będzie raczej niewielki.

Nie wiadomo jak dokładnie będzie działać ładowanie, bowiem ładowarki wspomniany pracownik niestety nie zgubił. Sam zegarek też się nie włączał ponad wyświetlenie ekranu bootloadera, więc nie mogliśmy zobaczyć, jak prezentowałby się Wear OS od Google.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 169 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...