Verizon się pospieszył z zapowiedzią Google Assistant dla Galaxy Watch 4

Utworzono: 24 kwiecień 2022, 14:04 Autor :  
Od premiery Galaxy Watcha 4, sporo jego posiadaczy dopytuje o Asystenta Google. W połowie lutego Google uchyliło rąbka tajemnicy pokazując jak będzie wyglądać nowa generacja tego rozwiązania dla Wear OS 3.x, ale nadal nie podało jego daty premiery.

Jednak kilka dni temu amerykański operator Verizon opublikował na swoich stronach poradnik, jak aktywować Asystenta Google na zegarkach Galaxy Watch 4. To oczywiście rozbudziło nadzieje jego posiadaczy na rychłą premierę aplikacji.

Niestety, okazało się, że operator się pospieszył. Nadal więc nie wiadomo, kiedy premiera nowej generacji wirtualnego asystenta dla zegarków z Wear OS będzie miała miejsce. Niektórzy spekulują, że może to nastąpić podczas konferencji Google IO (11-12 maja).

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 170 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...