Asystent Google pojawi się na Galaxy Watch 4 za kilka miesięcy

Utworzono: 13 luty 2022, 11:02 Autor :  
Odkąd tylko swoją premierę miał Galaxy Watch 4, jego świeżo upieczeni posiadacze oraz osoby zastanawiające się nad jego zakupem pytają, kiedy pojawi się na nim Asystent Google (obecnie tylko Bixby jest dostępny). Do tej pory pytania te spotykały się tylko z odpowiedzią “pracujemy nad tym z Google”.

Nie było więc nawet jasnego potwierdzenia, że Asystent Google w ogóle na zegarkach Samsunga się pojawi. W tym tygodniu jednak w końcu otrzymaliśmy potwierdzenie od Google. Asystent firmy z Mountain View pojawi się na zegarkach Samsunga za kilka miesięcy jako osobna aplikacja do pobrania ze sklepu Google Play.

Google ponadto zapowiedziało, że aplikacja będzie miała nowy interfejs i obiecuje, że ma działać o wiele szybciej i bardziej niezawodnie niż wersja obecnie dostępna na zegarkach z Wear OS 2.x.

Źródło: Droid LifeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 678 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...