Spotify zapowiada nową aplikację dla Wear OS

Utworzono: 21 październik 2018, 18:10 Autor :  
Popularna usługa streamingu muzyki miała aplikację dla zegarków z systemem Wear OS (wcześniej Android Wear) już od dosyć dawna. Nie była ona jednak samodzielna - jedyne co potrafiła robić, to sterować programem zainstalowanym na telefonie. To się jednak zmieni - kilka dni temu zapowiedziano wypuszczenie bardziej samodzielnej aplikacji.

Nowa wersje będzie miała odświeżony interfejs oraz wsparcie dla Spotify Connect (będzie więc można sterować odtwarzaniem nie tylko na telefonie, ale na każdym innym urządzeniu oficjalnie wspieranym przez Spotify). Da też dostęp do listy odtwarzania "Odkryj w tym tygodniu" czy oznaczania utworów jako ulubione.

Nadal brakować jednak będzie możliwości zapisywania muzyki bezpośrednio w pamięci zegarka, by móc ją odtwarzać na słuchawkach Bluetooth gdy nie mamy połączenia z telefonem.

Źródło: SpotifyKomentarze::DISQUS_COMMENTS 400 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...