Misfit zaprezentowało drugą generację zegarka Vapor

Utworzono: 28 październik 2018, 19:10 Autor :  
Od czasu premiery Snapdragona Wear 3100 mamy coraz więcej premier inteligentnych zegarków, niestety wszystkich z dość istotnymi wadami - LG ze starym układem, fizycznymi wskazówkami zasłaniającymi ekran i wysoką ceną czy Huawei z "głupim" systemem i kiepską specyfikacją.

W mijającym tygodniu swój produkt postanowił pokazać Misfit. Niewątpliwie urządzenie wypada znacznie lepiej od wspomnianych LG czy Huawei - wygląda całkiem nieźle, specyfikacja nie jest tak tragiczna (mamy wyświetlacz OLED, NFC, GPS i baterię o pojemności 300/330 mAh, choć jednocześnie nadal Snapdragona Wear 2100) i do tego cena jest na akceptowalnym poziomie (około 1080 zł), a nie mocno przestrzelona jak u LG.

Do tego jest jeszcze obrotowy przycisk zasilania ułatwiający nawigację czy dwa rozmiary w identycznej cenie i specyfikacji (nie licząc ekranu czy baterii). Dostępnych ma być także kilka wariantów kolorystycznych (np. czarny, srebrny, złoty).

Vapor 2 ma być dostępny "wkrótce" w dwóch rozmiarach (o średnicy 41 mm, baterii 300 mAh i ekranie 1,2 cala oraz 46 mm, ekranie 1,4 cala i baterii 330 mAh).

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 398 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...