Qualcomm mówi, że Snapdragony Wear 3100 i 4100 mogą obsłużyć nowy Wear OS

Utworzono: 19 czerwiec 2021, 15:06 Autor :  
Jakiś czas temu Google zapowiedziało nową wersję swojego systemu dla zegarków, która powstawała we współpracy z Samsungiem. Niestety, firma zdecydowała się milczeć w kwestii ewentualnych aktualizacji dla dotychczasowych urządzeń do tego nowego wydania.

Kiedy firma milczy na temat aktualizacji, najczęściej to dobrze nie wróży i chodzi o odsunięcie w czasie ogłoszenia braku aktualizacji. Tym razem włączył się Qualcomm, który kilka dni temu zapewnił, że zegarki ze Snapdragonami Wear 3100 i 4100 są zdolne do uruchamiania nowego Wear OS.

Chwilę po tym oświadczeniu, Google wydało swoje, w którym mówi, iż żadne decyzje dotyczące wsparcia dla starszych zegarków na razie nie zapadły (tłumaczy się wieloma wymogami mającymi "zagwarantować jak najlepsze działanie systemu").

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 171 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...