mBank zapowiada wsparcie dla Fitbit oraz Garmin Pay

Utworzono: 26 listopad 2019, 18:11 Autor :  
Swego czasu używający na wyrost hasła reklamowego “ikona mobilności” mBank już wtedy był dość mocno do tyłu względem konkurencji na polu urządzeń mobilnych (z dość dużym opóźnieniem względem pierwotnych zapowiedzi dodał obsługę płatności zbliżeniowych telefonem).

Niestety, instytucja nadal nie spieszy się z wdrażaniem nowinek. Taka sama sytuacja jest z płatnościami zbliżeniowymi zegarkami. Konkurencja już od dłuższego czasu oferuje obsługę usług Fitbit czy Garmin Pay, tymczasem mBank dopiero zapowiedział ich dodanie.

Co ciekawe, jak informuje serwis Cashless, są one już wspierane w czeskim i słowackim oddziale banku. Przedstawiciele instytucji potwierdzili, że wdrożenie jest planowane również w Polsce, ale nie chcieli podać żadnych terminów.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 377 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...