Lag przy aktywnym wykrywaniu "Ok, Google" na zegarkach naprawiony

Utworzono: 10 luty 2018, 12:02 Autor :  
Jakiś czas temu do sieci trafiła porada, jak usunąć ogromny lag i spowolnienie na zegarkach z Android Wear 2.0 na pokładzie. Okazało się, że wystarczy wyłączyć nasłuchiwanie hasła "Ok, Google". Najwidoczniej w oprogramowaniu odpowiedzialnym za tę funkcje znalazł się błąd skutkujący nadmiernym wykorzystaniem zasobów.

Na szczęście, jak można przeczytać na stronie głównej xda-developers, kilka dni temu firma z Mountain View usunęła wspomnianą usterkę w aktualizacji aplikacji Google Search dla zegarków oznaczonej numerkiem 7.19.18.25. Jeśli ją zainstalowaliście, to powinniście móc ponownie aktywować nasłuchiwanie na "Ok, Google" bez obaw o spowolnienie zegarka.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 375 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...