Huawei Watch 3 jest w planach, ale raczej odległych

Utworzono: 03 marzec 2018, 16:03 Autor :  
Podczas tegorocznych targów MWC smartwatche były praktycznie nieobecne. Można się tego było spodziewać - Apple targów nie odwiedza, Samsung z kolei prezentuje Geary późnym latem lub jesienią. Z kolei urządzenia z Android Wear utknęły w miejscu przez Qualcomma, który od dwóch lat nie wypuścił nowego układu dla urządzeń ubieralnych.

Dziennikarzom z portalu TechRadar udało się jednak zapytać przedstawicieli Huawei o trzecią generację ich zegarka. W odpowiedzi usłyszeli, że takowa jest w planach, ale raczej nie na najbliższą przyszłość. Dlaczego? Ponieważ Watch 2 podobno sprzedaje się nieźle. Kwestię zastoju w procesorach przemilczano, zapewne żeby nie drażnić swojego partnera biznesowego.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 342 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...