Fitbit ogłasza datę zakończenia wsparcia dla zegarków Pebble

Utworzono: 27 styczeń 2018, 20:01 Autor :  
Gdy Fitbit przejmował producenta zegarków Pebble, obiecał zapewnienie wsparcia dla nich przez jakiś czas. Wówczas nie podano jednak konkretnej daty ostatecznego końca tej marki. Doczekaliśmy się jej dopiero kilka dni temu.

Jak można przeczytać w serwisie 9To5Mac, zamknięcie serwerów wykorzystywanych przez oprogramowanie Pebble nastąpi 30 czerwca tego roku. Po tej dacie przestanie działać sklep z aplikacjami, rozpoznawanie mowy, forum wsparcia, "przypinki" na ekranie głównym z aplikacji firm trzecich (tylko kalendarza będzie funkcjonował) oraz odpowiadanie na maile i SMSy z poziomu iPhone'ów (na Androidzie te dwie opcje nadal będą działać, ponieważ nie wymagały obejść w chmurze).Komentarze::DISQUS_COMMENTS 396 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...