Google kupuje Fitbita

Utworzono: 06 listopad 2019, 19:11 Autor :  
Niedawno dosyć niespodziewanie pojawiły się plotki o planach zakupu Fitbita (producenta prostych smart zegarków oraz opasek fitness) przez Google. W zeszłym tygodniu zaś, informacja ta została oficjalnie potwierdzona przez obie firmy.

Nie do końca jest jasne po co firmie z Mountain View taka spółka (urządzenia Fitbita do Wear OS się nie bardzo nadają) i jaka przyszłość czeka produkty Fitbita już wprowadzone na rynek (jak długo będą wspierane, czy będzie trzeba łączyć konto Fitbita z kontem Google, etc.).

Więcej szczegółów poznamy zapewne dopiero, gdy transakcja zostanie sfinalizowana i zatwierdzona przez wszystkie zainteresowane urzędy antymonopolowe.

Źródło: Google

Tag :


Komentarze::DISQUS_COMMENTS 233 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...