Będzie kolejny zegarek Moto 360, choć nie od Motoroli

Utworzono: 06 listopad 2019, 19:11 Autor :  
Ostatni zegarek od Motoroli (wtedy już pod skrzydłami Lenovo) zobaczyliśmy w 2015 roku i był to Moto 360 drugiej generacji. Od tego czasu firma trzymała się raczek z daleka rynku inteligentnych zegarków. Teraz w pewnym sensie na niego wraca.

Otóż Motorola sprzedała prawa do marki Moto 360 firmie nazywającej się eBuyNow eCommerce i to ona jest odpowiedzialna za "trzecią generację" popularnego zegarka niegdyś amerykańskiego producenta.

Jego specyfikacja na papierze nie wygląda źle (Snapdragon Wear 3100, ekran AMOLED o przekątnej 1,2, bateria o pojemności 355 mAh, 1 GB RAMu, 8 GB wbudowanej pamięci, Bluetooth 4.2, NFC, GPS, czujnik tętna i wodoodporność do 3 ATM).

Problemem jest jednak wiarygodność producenta - mało kto o tej firmie słyszał i jest po prostu ryzyko, że po pół roku odpuści sobie przygotowywanie aktualizacji systemu. Nie wiadomo też jak będzie z awaryjnością.

Sprzedaż zegarka ma ruszyć już w grudniu, cenę zaś ustalono na poziomie 350 $ (około 1350 zł bez VATu).

Źródło: Droid LifeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 344 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...