Mi Band 6 od Xiaomi trafił właśnie do sprzedaży poza Chinami

Utworzono: 02 maj 2021, 17:05 Autor :  
Na początku kwietnia Xiaomi zaprezentowało kolejną generację swojej opaski fitness, w której głównymi nowościami był pomiar saturacji krwi tlenem, nowe aktywności do śledzenia bezpośrednio z opaski oraz większy ekran. Do tej pory urządzenie oficjalnie było jednak sprzedawane tylko w Chinach.

Dopiero w mijającym tygodniu miała miejsce premiera na pozostałych rynkach. W Polsce cena sugerowana została ustalona na poziomie aż 220 zł (oficjalną cena poprzedniej generacji ustalono na poziomie 180 zł), więc skoro jest spory.

Przez pierwsze dwa dni (29-30 kwietnia) jednak można było zamawiać Mi Banda 6 z wybranych sklepach w promocyjnej cenie 180 zł i dopiero od początku maja weszła wyższa cena.

Źródło: Tabletowo.plKomentarze::DISQUS_COMMENTS 1074 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...