Wiadomo już, kiedy HBO Max zmieni się w Max nad Wisłą

Utworzono: 12 maj 2024, 09:05 Autor :  
Warner Bros Discovery ogłosiło datę premiery serwisu Max w Polsce, zapowiadając znaczące zmiany na rynku usług streamingowych. Od 11 czerwca, HBO Max ustąpi miejsca Maxowi, który obiecuje bogatszą ofertę programową.

Max zadebiutuje z imponującym katalogiem treści, w tym nowymi produkcjami Max Original, klasykami HBO oraz ulubionymi programami z biblioteki TVN. Dodatkowo, serwis zapewni dostęp do transmisji z Igrzysk Olimpijskich w Paryżu oraz 15 lokalnymi produkcjami, które mają pojawić się w ciągu najbliższych dwóch lat. Wśród nich znajdzie się drugi sezon polskiego serialu “Odwilż” z Katarzyną Wajdą.

Max wprowadzi trzy pakiety subskrypcyjne: Podstawowy, Standardowy i Premium, które mają odpowiadać indywidualnym potrzebom odbiorców. Szczegóły cenowe zostaną ujawnione tuż przed premierą serwisu. Dotychczasowi użytkownicy HBO Max zachowają swoje profile i historię oglądania na nowej platformie.

Serwis zaoferuje ponad 1500 godzin treści dla dzieci, w tym popularne kreskówki takie jak “Tom i Jerry” czy “Scooby Doo”. Rodzice i dzieci znajdą również produkcje spoza świata Warner Bros. Discovery, np. “Świnka Peppa”. Max zapewni także dostęp do 25 dodatkowych kanałów, w tym TVN24, Eurosport, czy Cartoon Network.

Fani “Gry o Tron” z niecierpliwością oczekują na drugi sezon “Ród Smoka”, który pojawi się na Maxie już 17 czerwca. Serwis planuje udostępniać odcinki sukcesywnie, co tydzień.

Źródło: AntywebKomentarze::DISQUS_COMMENTS 232 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...