Plex zyskuje wbudowany kanał z wiadomościami

Utworzono: 30 wrzesień 2017, 13:09 Autor :  
Twórcy oprogramowania Plex nie zwalniają tempa rozwoju swojego dzieła - w tym tygodniu udostępnili oni nową funkcję o nazwie Plex News. Jak sama nazwa wskazuje, chodzi o dostarczanie wiadomości w formie wideo. Twórcy Plexa dogadali się w tym celu z ponad 190 dostawcami treści na całym świecie.

W efekcie powstało coś na kształt personalizowanego kanału (możemy wybrać kraj oraz interesujące nas kategorie, a z czasem AI ma także coraz lepiej dopierać kolejne klipy zgodnie z naszymi bardziej szczegółowymi zainteresowaniami). Ponieważ nowa opcja jest darmowa, materiały są co jakiś czas przerywane reklamami.

Plex News jest już dostępne dla wszystkich użytkowników (przez dwa dni z nowej opcji korzystać mogli jedynie subskrybenci Plex Pass) aplikacji Plex dla Android TV, Amazon Fire TV, tvOS, Roku, Androida oraz iOS (na kolejnych platformach Plex News pojawi się wkrótce).

Źródło: PlexKomentarze::DISQUS_COMMENTS 380 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...