Traficar udostępnia swoją usługę w kolejnych miastach

Utworzono: 08 październik 2017, 13:10 Autor :  
Od jakiegoś czasu z możliwości wypożyczania auta na minuty z pomocą aplikacji Traficar mogą korzystać mieszkańcy Warszawy i Krakowa. Kilka dni temu natomiast usługa wystartowała w dwóch kolejnych miastach Polski. Tym razem padło na Poznań oraz Wrocław.

Jak mówią twórcy programu, do obu miast trafiło po 150 samochodów marki Renault Clio. Zasady i ceny są takie same, jak w pozostałych miastach - przejechany kilometr kosztuje 80 gr, minuta jazdy 50 groszy, a minuta postoju 10 gr. Auta można wypożyczać i zwracać w dowolnym miejscu w obrębie wyznaczonych stref.

We Wrocławiu strefa ta obejmuje dzielnice Śródmieście, Psie Pole, Krzyki, Stare Miasto i Fabryczna. W Poznaniu natomiast łapie się niemal całe miasto wyłączając ewentualnie obrzeża. Dodatkowo auta można także zostawiać na stacjach PKN Orlen (12 stacji w Poznaniu i 7 we Wrocławiu).

Źródło: Tabletowo.plKomentarze::DISQUS_COMMENTS 512 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...