IFA17: Rowery elektryczne od Goclever

Utworzono: 09 wrzesień 2017, 10:09 Autor :  
Firma Goclever – poznański producent – podczas tegorocznych targów IFA zaprezentował m.in. prototypy rowerów elektrycznych. Firma znana do tej pory była znana z głównie z produkcji elektroniki.

Na stoisku firmy na IFA obejrzeć można było 4 modele rowerów elektrycznych, które do sprzedaży wejdą pod koniec bieżącego roku. Wśród nich są dwa typy rowerów miejskich, model trekkingowy oraz kompaktowy składak. Wszystkie wyposażone w 3 biegi oraz silniki o mocy od 250 do 350 W/36V, które pozwalają osiągnąć prędkość 25 km bez wspomagania, a z dodatkowym, nożnym napędem nawet do 45 km/h (rower trekkingowy).

Pierwsze doświadczenia sprzedażowe w nowym segmencie, jakim są pojazdy elektryczne, firma ma już za sobą, bo deskorolki i hulajnogi elektryczne sprzedaje od 2015 roku. 

 

 Komentarze::DISQUS_COMMENTS 1085 Wyświetleń
Marcin Olejniczak :: OleYek

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...