Firefox TV działa również na Android TV

Utworzono: 31 grudzień 2017, 12:12 Autor :  
Jakiś czas temu Mozilla wypuściła swoją przeglądarkę w wersji dla urządzeń Amazona z serii Fire TV. Okazuje się jednak, że aplikacja działa również na urządzeniach z Android TV. Wyświetla się nawet w ich launcherze z odpowiednią ikonką. Wystarczy tylko ręcznie zainstalować plik APK.

Jedyna wada, to brak możliwości zapamiętania haseł czy plików cookies, więc jeśli chcieliście w ten sposób obejść brak aplikacji niektórych serwisów, to będzie to dosyć niewygodne rozwiązanie.

Może to też oznaczać, że Mozilla za jakiś czas sama oficjalnie opublikuje "telewizyjną" odmianę ognistego lisa w Google Play. Była by to tym samym pierwsza ze znanych przeglądarek dostępna dla wszystkich użytkowników z Android TV (Chrome'a nie ma, a Opera jest oficjalnie dostępna tylko dla wybranych urządzeń).

Plik APK możecie pobrać stąd.

Źródło: RedditKomentarze::DISQUS_COMMENTS 988 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...