Deezer z oficjalną aplikacją dla Android TV

Utworzono: 10 czerwiec 2018, 19:06 Autor :  
Deezer był pierwszą usługą dostępną w naszym kraju, która oferowała dostęp do biblioteki milionów utworów w zamian za miesięczną opłatę w wysokości kilkudziesięciu złotych. Została jednak nieco zapomniana, gdy pozostałe usługi również weszły na nas rynek.

Ostatnio jej twórcy udostępnili oficjalnego klienta dla urządzeń działających pod kontrolą systemu Android TV. Co do zasady program jest dostępny zarówno dla darmowych, jak i płacących użytkowników (choć zakres dostępnych funkcji będzie się między nimi oczywiście różnił).

Program oferuje dostęp do naszej biblioteki, kanałów radiowych, podcastów, przeszukiwania całego katalogu muzyki dostępnej w usłudze oraz oczywiście opcję Flow (automatycznie tworzona playlista z utworami dobranymi na bazie naszej historii odtwarzania).

Aplikację można pobierać za darmo z Google Play.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 488 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...