Apple Music doczekało się webowego interfejsu

Utworzono: 08 wrzesień 2019, 18:09 Autor :  
Zdecydowana większość serwisów streamingu muzyki oferuje przeglądarkową wersję, dzięki czemu można z nich korzystać nawet na bardziej egzotycznych systemach operacyjnych lub też takich, na których nie możemy instalować aplikacji. Do niedawna do tej grupy nie zaliczało się Apple Music.

Zmieniło się to jednak w mijającym tygodniu, gdy Apple udostępniło wersję beta webowego interfejsu swojej usługi. Dostęp do niej można uzyskać pod tym adresem.

Na razie nie obsługuje jeszcze wszystkich opcji znanych z aplikacji (np. subskrybowania usługi, inteligentnych list odtwarzania czy stacji Beats 1), ale inżynierowie firmy z Cupertino zapewne będą systematycznie uzupełniać braki.

Sam interfejs do złudzenia przypomina wygląd natywnej aplikacji z nadchodzącej wersji systemu macOS Catalina.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 1556 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...