Amazon Polska obniża minimalną kwotę do darmowej wysyłki

Utworzono: 05 wrzesień 2021, 12:09 Autor :  
Wbrew nadziejom wielu, oficjalny start pełnoprawnej polskiej wersji sklepu Amazona był raczej dość rozczarowujący - żadnych wielkich promocji, brak abonamentu Prime, brak sklepu z ebookami, a oferta ciągle słabsza niż w niemieckiej wersji.

Firma Jeffa Bezosa jednak wydaje się powoli zaczynać walczyć o nasz rynek. Świadczyć o tym może chociażby obniżenie minimalnej kwoty zamówienia kwalifikującej je do darmowej dostawy. Od początku września wystarczy uzbierać towarów o wartości 40 zł zamiast dotychczasowych 100 zł.

Wyrównano ją więc do poziomu tej z Allegro Smart, przy czym w Amazonie dotyczy ona każdej metody wysyłki, a nie tylko punktów odbioru jak w Allegro (tu do kuriera trzeba uzbierać 80 zł). Ponadto w Amazonie łatwiej ją uzbierać, ponieważ nie ma problemu z liczeniem jej osobno dla każdego sprzedawcy (o ile tylko korzysta z realizacji dostawy przez Amazon).

Źródło: Cashless

Tag :


Komentarze::DISQUS_COMMENTS 839 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...