Wyciekło pudełko i wygląd gogli Quest Pro

Utworzono: 18 wrzesień 2022, 15:09 Autor :  
Meta sama ujawniła już sporo informacji o droższym modeli gogli Quest znanym pod nazwą kodową “Cambria”, ale do tej pory nie pokazała żadnych oficjalnych zdjęć czy grafik urządzenia. Zmieniło się to w tym tygodniu, kiedy to ktoś zostawił gogle w hotelu.

Dzięki temu do sieci trafił film pokazujący rozpakowanie pudełka, gogle oraz kontrolery. To co się rzuca w oczy, to że gogle są zdecydowanie mniejsze od Questa 2, co osiągnięto dzięki zastosowaniu soczewek typu “pancake” pozwalających zmniejszyć odstęp między ekranem a panelem przylegającym do twarzy.

Zobaczyć można również, że nowe kontrolery mają własne kamerki, dzięki czemu będą mogły być śledzone niezależnie od gogli (wyjście poza ich pole widzenia nie powinno w końcu stanowić problemu). Meta sama przyznała się też, że Quest Pro ma oferować śledzenie oczu oraz twarzy.

Źródło: UploadVRKomentarze::DISQUS_COMMENTS 187 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...