TP-Link odświeża szereg urządzeń z rodziny Kasa

Utworzono: 15 maj 2021, 15:05 Autor :  
Wielu producentów elektroniki ma dzisiaj swoje linie urządzeń smart home. Nie inaczej jest z TP-Linkiem, znanym głównie ze sprzętu sieciowego. W wypadku tej firmy, jest to rodzina Kasa, która właśnie doczekała się odświeżenia.

Pokazano między innymi kamerę Kasa Spot oferującą nieprzerwane nagrywanie obrazu 24 godziny na dobę w rozdzielczości 2K, tryb nocny, dwukierunkowe audio oraz slot na kartę microSD do lokalnego przechowywania nagrań. Droższą opcję jest Kasa Spot Pan Tilt, oferującą dodatkowo śledzenie ruchu. tryb patrolowy oraz kolorowy tryb nocny.

Zaprezentowano również nową smart wtyczkę elektryczną Kasa Smart Wi-Fi Mini Plug (EP10), która w końcu jest na tyle mała, by nie blokować sąsiednich gniazdek jak poprzednie modele. Do oferty dodano też model Kasa Smart Outdoor Plug (EP40), który oferuje dwa gniazdka i certyfikat IP64.

Ceny produktów są następujące:

  • Kasa Spot: 45 $ (około 170 zł bez VATu)
  • Kasa Spot Pan Tilt: 50 $ (około 185 zł bez VATu)
  • Kasa Smart Wi-Fi Mini Plug (EP10): 13 za sztukę (około 50 zł bez VATu), 17 za dwie (około 65 zł bez VATu) oraz 30 $ za cztery (około 115 zł bez VATu)
  • Kasa Smart Outdoor Plug (EP40): 25 $ (około 95 zł bez VATu)

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 138 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...