Questy 2 zniknęły z europejskiego Amazona

Utworzono: 23 maj 2021, 09:05 Autor :  
Kilka dni temu z europejskich sklepów Amazona bez wyjaśnienia zniknęły gogle Oculus Quest 2. Okazuje się, że przyczyną jest ciągnący się za nimi problem gąbki, która u części użytkowników powodowała podrażnienie skóry.

Jakiś czas temu firma zaczęła program darmowej wymiany gąbki na lepszej jakości nakładkę dla gogli wyprodukowanych przed 4 stycznia 2021 roku. Na specjalnej stronie producent zapewnia, że zmienił już proces produkcyjny, aby wspomniany element nie stanowił zagrożenia, ale najwyraźniej zestawy ze starą gąbką nadal były w magazynach trafiały do klientów.

W końcu sprawą zainteresował się europejski regulator, który opublikował na swoich stronach ostrzeżenie o wspomnianej gąbce i przyczynił się do usunięcia gogli z Amazonu do czasu ostatecznego naprawienia problemu. Oculus zapewnia, że pracuje nad rozwiązaniem problemu z Amazonem i gogle powinny wkrótce wrócić do sprzedaży.

Źródło: RoadToVrKomentarze::DISQUS_COMMENTS 113 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...