Szykuje się tani Chromecast z Google TV?

Utworzono: 11 wrzesień 2022, 15:09 Autor :  
Wygląda na to, że Google chce ostatecznie pozbyć się niesamodzielnych Chromecastów z oferty - nadal bowiem sprzedawało jedną wersję ze starym Cast OS pozwalającym jedynie na odbieranie wideo z innych urządzeń zamiast Android TV.

Jak donosi portal Ars Technica, Google pracuje ponoć nad następcą przeznaczonym dla telewizorów 1080p, który działałby pod kontrolą Android TV z nakładką Google TV i w Europie kosztował jedynie 40 € (190 zł) zamiast 70 € (330 zł) za Chromecasta 4 (choć obecnie często jest przeceniany).

Do niedawna Cast OS był też wykorzystywany na inteligentnych ekranach Google, ale tam jest z kolei zastępowany przez Fuchsię. Widać więc, że to dla niego oznacza koniec rozwoju.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 237 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...