SHIELDa można teraz kontrolować z pomocą Alexy od Amazonu

Utworzono: 03 listopad 2018, 14:11 Autor :  
Niedawno przystawka SHIELD TV doczekała się możliwości obsługi głosowej z pomocą Asystenta Google (np. wybudzania urządzenia), kilka dni temu zaś NVIDIA ogłosiła dodanie integracji z Alexą od Amazonu. Tym samym SHIELD TV staje się jedynym tego typu urządzeniem, którym można sterować zarówno przez rozwiązanie Google jak i Amazonu.

By skorzystać z wspomnianej integracji, należy być zalogowanym do konta NVIDIA na SHIELD TV, a następnie otworzyć aplikację Alexy na urządzeniu z Androidem lub iOS, odnaleźć umiejętność "NVIDIA SHIELD TV" i ją aktywować logując się w aplikacji na to samo konto NVIDIA, co w SHIELD TV.

Od teraz poprzez Alexę można wybudzać przystawkę, ustawiać poziom głośności, otwierać aplikacje czy sterować odtwarzaniem.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 488 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...