Roborock pracuje nad automatycznym opróżnianiem komory swoich odkurzaczy

Utworzono: 17 styczeń 2021, 16:01 Autor :  
Inteligentne odkurzacze na dobre zadomowiły się już w wielu domach, ciągle jednak wiele z nich (szczególnie tych tańszych) ma problem z małym pojemnikiem, który trzeba opróżniać po niemal każdym odkurzaniu. To się może niedługo zmienić w wypadku urządzeń od Roborock.

Producent ogłosił plany stworzenia specjalnej stacji dokującej z większym pojemnikiem, która będzie mogła automatycznie opróżniać mały pojemnik odkurzacza podczas jego ładowania. Podobne akcesoria oferuje już Roomba czy Proscenic.

Niestety, stacja będzie zgodna jedynie z nowymi urządzeniami od Roborock, zaczynając od dopiero zapowiedzianego odkurzacza S7. Stacja miałaby trafić do sprzedaży w ciągu najbliższych miesięcy.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 219 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...