Pierwszy smartring do płatności zbliżeniowych

Utworzono: 25 wrzesień 2015, 18:09 Autor :  
Dzisiaj na Kickstarterze pojawił się wymarzony dla wszystkich fanów ubieralnych technologii gadżet. Jest to wykonany z cyrkonu smartring o nazwie Kerv, występujący w kolorze białym lub czarnym, który służy do realizowania płatności zbliżeniowych.

Będzie to pierwszy na świecie tego typu produkt zamknięty w formie pierścionka. Niestety z samej witryny kampanii trudno jest doczytać się jak będzie to działać - czy będzie można przypisać własną kartę płatniczą z dowolnego kraju, czy płacić będzie można w dowolnej walucie itd. Z uwagi na wykorzystanie technologii NFC, pierścionkiem tym będzie można również otwierać drzwi czy też logować się do smartphone'a bez wpisywania kodu blokady.

Twórcy kampanii obiecują udostępnić więcej informacji już wkrótce. Tymczasem zamawiajcie swoje Kervy, z uwagi na atrakcyjną cenę - Super Early Bird wyjdzie Was 33 funty brytyjskie już z przesyłką do Polski. Dostawa planowana jest na kwiecień przyszłego roku. W tej kategorii na moment pisania newsa dostępnych było jeszcze 338 sztuk pierścionków. Potem cena skacze do 35 + 8 funtów przesyłka.


Komentarze::DISQUS_COMMENTS 1256 Wyświetleń
Jakub Kańczugowski :: kanczug

Pasjonat mobilnych technologii, związany z branżą od 2001 roku. Uczestniczył w rozwijaniu pierwszych portali internetowych poświęconych palmtopom, smartfonom i innym komputerom kieszonkowym. Współzałożyciel PDAclub.pl oraz CyfrowyJa.pl, swego czasu publikujący w wielu pismach branżowych jak Mobility, Twoja Komórka, Mobile Computing, czy też CHIP.  Nieuleczalny gadżeciarz, uzależniony od Kickstartera oraz IndieGoGo. Wielki fan ubieralnych technologii, nie rozstaje się ze swoim smartwatchem i iPhonem, nie wychodzi z domu bez bateryjnej ładowarki, zestawu kabli z różnymi końcówkami i mobilnego routera.

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...