Philips oficjalnie prezentuje nowe przełączniki

Utworzono: 17 styczeń 2021, 16:01 Autor :  
Pod koniec grudnia pisaliśmy o plotkach mówiących o odświeżeniu przez Philipsa bezprzewodowego pilota do zarządzania oświetleniem Hue. Kilka dni temu firma oficjalnie zaprezentowała nowy model. A także specjalny moduł do tradycyjnych przełączników.

Przełącznik jest dokładnie taki, jak mówiły plotki i zmiany sprowadzają się głównie do rozmiaru i nowocześniejszego wyglądu. Nowy moduł natomiast pozwala zamienić tradycyjne przełączniki w ścianach na inteligentne - po prostu stale przepuszcza zasilanie do świateł, a sygnał "pstryknięcia" przesyła do mostka, dzięki czemu możemy jego akcję skonfigurować w aplikacji.

Niestety, ów moduł będzie dość drogi - 40 $ za sztukę (około 150 zł bez VATu), więc raczej nie unowocześnimy nim wszystkich przełączników w domu. W sklepach ma się pojawić latem.

Źródło: iMoreKomentarze::DISQUS_COMMENTS 159 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...