Nintendo pokazało nowy model konsoli Switch

Utworzono: 11 lipiec 2021, 12:07 Autor :  
Od miesięcy po sieci krążyły plotki o Switchu Pro, który miał rzekomo oferować ekran OLED oraz nowszy układ NVIDII, dzięki któremu możliwe miało się stać granie w 4K (dzięki wykorzystaniu technologii DLSS do upscalingu z 1080p znanej z kart GeForce RTX).

W tym tygodniu firma rzeczywiście pokazała nową wersję konsoli, ale niestety ma ona nadal ten sam układ. Co się w takim razie zmieniło? Mamy ekran OLED z większą przekątną (7 cali), dzięki czemu zmniejszono zalatujące minioną epoką szerokie ramki (zmieniły się też nieco rozmiary obudowy, więc część akcesoriów może nie pasować).

Usprawniono też podstawkę z tyłu - teraz można regulować jej kąt odchylenia. Firma chwali się także większą ilością wbudowanej pamięci (64 GB), lepszymi głośnikami oraz bardziej rozbudowanym dockiem (ma on teraz port Ethernet).

Nowa rewizja ma trafić na półki sklepowe w październiku.

Źródło: PolygonKomentarze::DISQUS_COMMENTS 485 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...