MWC18: Sentymentalny gadżet, czyli banan od Nokii

Utworzono: 28 luty 2018, 16:02 Autor :  
Jeżeli będziecie szukać fajnego gadżetu dla siebie czy dla kogoś, a jesteście na tyle "starzy", że pamiętacie czasy przed smartfonowe, kiedy polifoniczne dzwonki były czymś niesamowitym, był taki telefon, o którym każdy marzył. Była to Nokia 8110, potocznie zwana bananem.

Jeżeli kiedyś nie zdobyliście tego telefonu, to teraz dzięki hmd, który wskrzesił marke Nokia, macie tę możliwość. Na trwających w Barcelonie targach Mobile World Congress, została zaprezentowana... Nokia 8110 4G, która jest kolejnym wcieleniem legendarnego modelu Nokia 8110. Wyposażone w funkcje komunikacji 4G urządzenie ma charakterystyczny wygięty kształt i przesuwaną klapkę. To okazja, by odłączyć się od sieci, odpocząć i zaznać nieco rozrywki ze świadomością, że wszystkie podstawowe funkcje smartfona są w każdej chwili dostępne.

Telefon ma znany, łatwy w użyciu interfejs i intuicyjne mechaniczne klawisze dotykowe oraz klapkę służącą do odbierania i kończenia połączeń. Nowa Nokia 8110 umożliwia realizowanie połączeń VoLTE najwyższej jakości. To idealny produkt dla każdego, kto chce mieć klasyczny telefon klasy feature phone z funkcjami 4G lub drugi telefon z podstawowymi funkcjami. Telefon posiada dostęp do sklepu z aplikacjami i takich programów jak Google Assistant, Google Maps, Google Search, Facebook i Twitter oraz możliwość wysyłania i odbierania maili, importowania kontaktów i synchronizacji kalendarzy Outlook i Gmail. Wraz z telefonem dostarczana jest nowa wersja gry Snake.

Użytkownicy mają do wyboru dwa kolory: czarny i żółty. Smartfon Nokia 8110 4G będzie dostępny od maja, a jego średnia cena detaliczna wyniesie 79 EUR.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 588 Wyświetleń
Marcin Olejniczak :: OleYek

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...