Ile kosztuje Oculus Quest 2 bez wymogu logowania się kontem Facebooka?

Utworzono: 02 maj 2021, 17:05 Autor :  
W drugiej połowie zeszłego roku Oculus zaprezentował drugą generację swoich samodzielnych gogli wirtualnej rzeczywistości, czyli Quest 2. Generalnie ich odbiór był pozytywny (w szczególności, że tę cenę lepszych nie znajdziemy), ale jeden element spotkał się z krytyką ze wszystkich stron.

Mowa o wprowadzeniu wymogu logowania się kontem Facebooka. Wcześniej można było mieć konto Oculus nie powiązane z kontem Facebooka i logować się z jego pomocą. Jednak Quest 2 wprowadził wymóg logowania się kontem Oculus powiązanym z profilem na Facebooku.

Okazuje się jednak, że można kupić wariant nowych gogli, który nie wymaga logowania się kontem Facebooka. Jest to edycja biznesowa gogli, gdzie ten wymóg rzeczywiście praktycznie zabijałby produkt. Jest tylko jeden haczyk - edycja biznesowa kosztuje aż 500 (około 1900 zł) więcej niż ta dla użytkowników indywidualnych (300, około 1600 zł z VATem z oficjalnego sklepu).

Źródło: PC GamerKomentarze::DISQUS_COMMENTS 272 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...