Oficjalna aplikacja Galaxy Buds pojawiła się w Microsoft Store

Utworzono: 15 maj 2021, 15:05 Autor :  
W zeszłym roku pisaliśmy o pojawieniu się nieoficjalnej aplikacji do zarządzania słuchawkami Galaxy Buds z poziomu komputerów z systemem Windows 10. Pozwalała ona na zarządzanie podstawowymi opcjami czy sprawdzanie poziomu naładowania ich baterii.

W tym tygodniu, dość niespodziewanie, w sklepie Microsoft Store pojawiła się oficjalna aplikacja Galaxy Buds od Samsunga. Niestety, w przeciwieństwie do nieoficjalnej, na razie wspiera jedynie najnowszy model, czyli Galaxy Buds Pro.

Galaxy Buds Live oraz Galaxy Buds+ są oznaczone dopiskiem “wkrótce”. Co ciekawe, na liście w ogóle nie ma pierwszej generacji słuchawek, co może oznaczać nadchodzący koniec wsparcia dla nich.

Źródło: MSPoweruserKomentarze::DISQUS_COMMENTS 160 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...