Apple odświeża przystawkę Apple TV 4K oraz nowego pilota

Utworzono: 25 kwiecień 2021, 12:04 Autor :  
Podczas prezentacji w tym tygodniu Apple pokazało kolejną generację przystawki Apple TV. Główne różnice to kilka generacji nowszy procesor (zamiast A10X mamy A12 Bionic) i odświeżony pilot. Pojawiła się też opcja kalibracji obrazu z wykorzystaniem sensorów iPhone’a 12.

Jeśli zaś chodzi o pilota, to zrezygnowano z touchpada na rzecz klasycznego kółka, dodano przyciski zasilania i wyciszania dźwięku, zaś przycisk Siri przeniesiono na bok. Usunięto także akcelerometr i żyroskop, co może stanowić problem w niektórych grach.

Ceny Apple TV 4K zaczynają się od 900 zł za model 32 GB oraz 1000 zł za wersję z 64 GB. Nowego pilota można natomiast kupić za 290 zł (np. gdybyście chcieli go używać w starszych generacjach).

Źródło: Ars TechnicaKomentarze::DISQUS_COMMENTS 113 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...