Głośniki Sonosa w końcu zintegrowane z Alexą w Polsce

Utworzono: 05 luty 2023, 12:02 Autor :  
Do tej pory posiadacze inteligentnych głośników od firmy Sonos nie mogli w prosty sposób korzystać na nich z asystentki głosowej od Amazonu, czyli Alexy. Trzeba było kombinować, ponieważ integracja ta nie była oficjalnie dostępna na naszym rynku.

Niedługo to się zmieni. Sonos ogłosił właśnie plany rozszerzenia oficjalnej dostępności integracji z Alexą na dodatkowe rynki, w tym Polskę. Stanie się to już tej wiosny, wraz aktualizacją oprogramowania głośników planowaną na ten termin.

Oczywiście nadal korzystać z niej będziemy mogli tylko po angielsku (lub innym języku obsługiwaną przez Alexę), ponieważ niestety nie oznacza to dodania do asystentki wsparcia dla naszego języku.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 473 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...