Xbox One doczekał się integracji z asystentem Google

Utworzono: 28 wrzesień 2019, 17:09 Autor :  
W czerwcu do sieci dostały się informacje o planowanej integracji konsoli Xbox One z wirtualnymi asystentami pokroju Alexy czy rozwiązania od Google. Niedługo później oficjalnie zadebiutowała integracja z Alexą. Kilka dni temu zaś ruszyły testy sterowania konsolą przez Asystenta Google.

By móc wykorzystać nowe możliwości należy się zapisać do grupy testerów przy pomocy konta Google używanego w asystencie. Następnie w aplikacji Google Home na liście dostępnych kont do połączenia szukamy "[beta] Xbox" i logujemy się naszym kontem Microsoft.

To wszystko, od teraz z pomocą Asystenta Google (w języku angielskim) możemy włączać i wyłączać konsolę, zmieniać głośność, oraz uruchomiać gry i aplikacje.

Źródło: Droid LifeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 629 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...