Warszawiacy w końcu nie będą skazani na jedną aplikację do parkowania

Utworzono: 20 październik 2019, 10:10 Autor :  
Mieszkańcy stolicy od czasu wprowadzenia możliwości opłacania parkowania w płatnej strefie nie mieli wyboru aplikacji - monopolistą był SkyCash i przy każdym przetargu istniało ryzyko zmuszania ludzi do zmiany programu. Dlaczego? Bo urzędnicy kiedyś nie pomyśleli i miasto miało system zdolny obsługiwać tylko jednego dostawcę.

Jak donosi serwis Cashless, najnowszy przetarg na dostawcę aplikacji mobilnej do opłacania postoju w strefie płatnego parkowania ma już dopuszczać przynajmniej dwie aplikacje. Po rozstrzygnięciu przetargu, jego zwycięzcy będą mogli zacząć przyjmować pieniądze od kierowców od grudnia tego roku przez okres 25 miesięcy.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 308 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...