SkyCash z obsługą strefy płatnego parkowania w Kielcach

Utworzono: 05 listopad 2017, 10:11 Autor :  
Popularna aplikacja pozwalająca opłacać bilety komunikacji miejskiej oraz parkowania w płatnych strefach doczekała się kilka dni temu obsługi tego drugiego w Kielcach, o czym twórcy poinformowali za pośrednictwem swojego profilu w serwisie Twitter. Dla przypomnienia, w lutym pojawiło się wsparcie dla opłacania biletów komunikacji w tym mieście.

Aby móc zacząć płacić za parkowanie, należy zaopatrzyć się w plakietkę z logo usługi (można wydrukować), a także wpisać dane samochodu w ustawieniach programu (model czy numer rejestracyjny). Później wystarczy aktywować parkowanie i pamiętać o pozostawieniu plakietki w widocznym miejscu.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 398 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...