Streaming gier w aplikacji Xbox dla Windows 10 już dla wszystkich

Utworzono: 18 wrzesień 2021, 13:09 Autor :  
W połowie sierpnia pisaliśmy o udostępnieniu obsługi iClouda oraz lokalnego streamingu z konsoli w nowej aplikacji Xbox dla Windows 10 (posiadacze Xboxów One mogli korzystać z tego ostatniego w starej aplikacji). Dotyczyło to jednak osób, które zgłosiły się do testów programu.

Kilka dni temu natomiast Microsoft ogłosił udostępnienie obu opcji w stabilnej wersji aplikacji, dzięki czemu korzystać z nich mogą już wszyscy. Dostęp do xClouda możemy zyskać klikając w przycisk “Granie w chmurze” na ekranie głównym. Lokalny streaming jest zaś dostępny po kliknięciu w ikonkę konsoli obok naszego awatara na górnym pasku.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 164 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...