Samsung zapowiada nowości dla Galaxy Watchy 4 i 5 oraz słuchawek Buds 2 Pro

Utworzono: 22 styczeń 2023, 11:01 Autor :  
Koreański producent zapowiedział niedawno aktualizacje oprogramowania dla swoich urządzeń - słuchawek Galaxy Buds 2 Pro oraz zegarków Galaxy Watch 4 i 5. W tym pierwszym wypadku chodzi o dodanie “nagrywania dźwięku w 360 stopniach”, w drugim zaś dodanie opcji “pilota” do aparatu w telefonie.

Obie nowości niestety zainteresują tylko posiadaczy smartfonów Galaxy, które są wymagane by z nich korzystać. Przy czym w drugim wypadku znajdziecie pewnie w Google Play aplikacje pozwalające osiągnąć podobny efekt (np. aplikacja aparatu od Google z Pixeli ma stosowny program dla zegarków Wear OS).

Samsung pochwalił się też, że nagrywanie audio w 360 stopniach jest pierwszą funkcją słuchawek Buds wykorzystującą nowy standard Bluetooth LE Audio.

Aktualizacja dla słuchawek już zaczęła być udostępniana, aktualizacja dla zegarków ma się pojawić w lutym.

Źródło: Droid LifeKomentarze::DISQUS_COMMENTS 596 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...