Revolut z podróżnym ubezpieczeniem medycznym

Utworzono: 21 styczeń 2018, 12:01 Autor :  
Twórcy aplikacji Revolut zaczynali od taniej wymiany walut przy płatnościach kartami, a obecnie oferują także ubezpieczenie telefonu i korzystanie z rynku kryptowalut. Kilka dni temu natomiast dodali do oferty podróżne ubezpieczenie medyczne.

Jego dodatkową zaletą jest to, że możemy je opłacać osobno za każdy dzień, a nie za wybrany okres z góry. Pomaga w tym jego automatyczne włączanie i wyłączanie w zależności od tego, czy jesteśmy za granicą czy nie (wykrywa to aplikacja na smartfonie).

Bazowy pakiet obejmuje nagłą pomoc medyczną oraz dentystyczną. Za dodatkową opłatą możemy ją rozszerzyć także o sporty zimowe oraz dodatkowe osoby. Cena zaczyna się od 4 zł dziennie. Istnieje też możliwość opłacania za cały rok z góry (w tedy nie musimy się łączyć z internetem po przyjeździe i wyjeździe w celu aktualizacji stanu ubezpieczenia).

Źródło: TechCrunchKomentarze::DISQUS_COMMENTS 531 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...