Revolut rozpoczyna wdrażanie handlu akcjami na amerykańskiej giełdzie

Utworzono: 11 sierpień 2019, 15:08 Autor :  
Popularny startup finansowy kreuje swoją aplikację na osobiste centrum finansów. Mamy już tutaj konta, kartę płatniczą, tanią wymianę walut, analizę wydatków, ubezpieczenia czy handel kryptowalutami. Teraz do tego pakietu dołącza handel akcjami, na początek z amerykańskich giełd NYSE oraz NASDAQ.

Nowinka jest udostępniania stopniowo - najpierw dostęp otrzymają posiadacze kart Metal, a wciągu kolejnych kilku tygodni pozostali użytkownicy. O ile nie będziemy szaleć, to kupowanie i sprzedawanie akcji będzie dla nas darmowe (100 transakcji w miesiącu w wypadku kart Metal, 8 dla kont Premium i 3 w wypadku darmowych).

Po przekroczeniu wspomnianych limitów trzeba będzie płacić prowizję w wysokości 1 £. Za jednym razem możemy kupić lub sprzedać akcje o maksymalnej wartości 1000 $. Ponadto istnieje jeszcze roczna opłata w wysokości 0,01 % wartości posiadanych przez nas akcji.

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 405 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...