Microsoft Edge doczekała się synchronizacji historii i otwartych kart

Utworzono: 20 grudzień 2020, 12:12 Autor :  
Na początku tego roku Microsoft udostępnił pierwsze stabilne wydanie nowej przeglądarki Edge bazującej na kodzie Chromium. Niestety, miała ona bardzo wiele braków względem konkurencji, szczególnie w zakresie synchronizacji.

Początkowo nie obejmowała ona między innymi rozszerzeń, historii czy otwartych kart. Wsparcie tych pierwszych dodano jeszcze w maju, ale na pozostałe przyszło nam czekać rok. Dopiero trafiły one bowiem do wersji 88 beta, czyli w stabilnym kanale pojawią się dopiero w drugiej połowie stycznia.

Wsparcie dla synchronizacji historii i kart jest już też dostępne w wersji mobilnej dla Androida czy iOS, ale tutaj Microsoft zdecydował się niestety na udostępnianie stopniowe, więc nie wszyscy użytkownicy bet będą już mieli dostęp.

Źródło: Neowin.netKomentarze::DISQUS_COMMENTS 297 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...