iTaxi kupuje warszawskie MPT

Utworzono: 29 sierpień 2021, 09:08 Autor :  
Aplikacje do zamawiania taksówek są już z nami od wielu lat. Mimo tego czasu, tradycyjne korporacje taksówkarskie nie były w stanie ich dogonić - jeśli w ogóle tworzyły aplikacje, to wyglądały i działały tragicznie. Pandemia natomiast znacznie uszczupliła budżety tych firm, co stworzyło okazje do przejęć.

Skorzystali z niej twórcy iTaxi (dla przypomnienia, jednej z nielicznych aplikacji, która stawia na pełnoprawnych taksówkarzy, a nie kogokolwiek z prawem jazdy), które w tym tygodniu ogłosiło przejęcie warszawskiego MPT (Miejskie Przedsiębiorstwo Taksówkowe), w raz z jego zezwoleniem na postój przy lotnisku Chopina. iTaxi planuje w pełni wcielić MPT w swoje struktury do końca września tego roku.

Źródło: CashlessKomentarze::DISQUS_COMMENTS 192 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...