Horizon Home w końcu z datą premiery

Utworzono: 12 czerwiec 2022, 12:06 Autor :  
W październiku zeszłego roku Meta zapowiedziała sporo nowości dla Questa 2, czyli swoich gogli VR. Wśród nich była bardziej społecznościowa środowiska domowego, przemianowana na Horizon Home. Od tamtej pory jednak zapadła na ten temat cisza.

Dopiero w tym tygodniu przerwała ją zapowiedź aktualizacji systemu gogli do wersji 41, która ma między innymi przenieść właśnie obiecywane środowisko Horizon Home. Do podlinkowanego postu załączono film pokazujący jak działa zapraszanie znajomych do naszego środowiska domowego.

Standardowo, nawet jeśli dostaniecie aktualizację systemu, nie oznacza to jeszcze dostępu do wszystkich nowości - te często są osobno włączane po stronie serwera. Także może minąć jeszcze kilka tygodni zanim wszyscy posiadacze gogli zyskają dostęp do Horizon Home.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 316 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...