Google Pay wkrótce pojawi się na Fitbitach?

Utworzono: 21 sierpień 2022, 12:08 Autor :  
Mimo przejęcia Fitbita przez Google dość dawno temu, nadal nie zobaczyliśmy urządzeń czy aktualizacji zbliżającej produkty obu firm (może z wyjątkiem zapowiedzi wciągnięcia funkcji monitorowania snu w ekranach Nest Hub 2 pod subskrypcję Fitbit Premium).

To się może niedługo zmienić - w najnowszej wersji pakietu Play Services pojawiły się bowiem ekrany konfiguracji płatności zbliżeniowych Google Pay na urządzeniu wyglądającym dokładnie jak zegarki Fitbita.

Redakcja 9To5Google, która odkryła te zmiany, podejrzewa jednak, że nie będzie to pełnoprawne wprowadzenie Google Pay na urządzenia Fitbit, a jakiś rodzaj integracji między istniejącym Fitbit Pay oraz Google Pay. Nie jest też jasne, czy skorzystają z niej posiadacze dotychczasowych modeli czy tylko tych, które dopiero będą miały swoją premierę.Komentarze::DISQUS_COMMENTS 285 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...