Galaxy S8 w końcu ze wsparciem dla Google Daydream

Utworzono: 06 sierpień 2017, 11:08 Autor :  
Gooogle nie ma lekko ze swoją platformą do wirtualnej rzeczywistości Daydream. O ile Cardboard zdobył sporą popularność dzięki niskim wymaganiom i tanim goglom (nie tylko z tektury), tak Daydream ze swoimi wymaganiami już ma o wiele trudniej. Zwłaszcza, że producenci telefonów mają też swoje własne platformy.

Tak jest między innymi z Samsungiem, który ma swoje Gear VR, więc trudno było się dziwić niezbyt pospiesznemu wprowadzaniu wsparcia dla Daydream przez koreańską firmę. Ostatecznie jednak Samsung dodał wsparcie dla tej platformy do swojego flagowca, czyli Galaxy S8.

Jest to o tyle dobra wiadomość dla posiadaczy tego urządzenia, że gogle do Daydream są zwykle tańsze niż Gear VR. Na razie jednak posiadacze S8 muszą się uzbroić w cierpliwość, ponieważ aktualizacje systemu dodające zgodność z Daydream jeszcze są udostępniane w różnych częściach świata.

Źródło: Android PoliceKomentarze::DISQUS_COMMENTS 449 Wyświetleń
Łukasz Repiński :: repluke

O Nas

CyfrowyJa.pl to serwis zajmujący się tematyką głównie technologii ubieralnych tzw. Wearable. Będziemy pisać o smart zegarkach (Smartwatch), Smartband czy Activity Tracker (czyli opaskach fitness) oraz o różnego rodzaju gadżetach. U nas znajdziesz zawsze najnowsze informacje oraz recenzje i testy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego forum.

Polecamy...